Pręg± z tygrysa w politykę

Wpis

niedziela, 23 czerwca 2013

Wysyp prafdziwych Polakuw na wykładzie prof. Baumana

To wszystko jeden sznyt: zohydzić orła białego, zohydzić pojęcie prawdy, zohydzić barwy biało-czerwone. Dewocjonalia narodowe zostały zaprezentowane przez prafdziwych Polakuw na wykładzie prof. Baumana. MęszczyĽni, jak pisz± i mówi±, tak postępuj±. Nie tylko państwo winno wzi±ć ich pod baczn± ochronę, lecz społeczeństwo winno mieć na nich baczenie. Wykrzywi±, sko¶lawi±, zdegeneruj± ojczyznę i język polski. Wysyp prafdziwych Polakuw dopiero się zacz±ł.Prawica rodzi potwory. Tych potworów i podobnych zdarzeń, jak na wykładzie prof. Zygmunta Baumana, będzie więcej. Będ± ujawniali swoje zakryte twarze. Ci, którzy nawiedzili wykład wybitnego socjologa i my¶liciela, nie znaj± ani jego pism, ani nie wiedz±, co czyni±. Ci, którzy zakłócili wykład na Uniwersytecie Wrocławskim, s± futerałem, szalikiem, mask± innych, którzy zbyt wielkiej wiedzy też nie posiadaj±, lecz posiadaj± chore ambicje polityczne.

 

Ci męszczyĽni nawiedzaj±cy wykład prof. Baumana zostali wysłani przez podobnych męszczyzn, maj±cych wypaczone pojęcie o narodzie, społeczeństwie, nowoczesno¶ci i emancypacji. Tych męszczyzn wyhodowali politycy w quasi debacie o wolno¶ci kiboli (bo od kiboli zaczęła się kariera prafdziwych męszczyzn), męszczyĽni budzili Polskę i Polaków, męszczyĽni bronili/broni± TV Trwam.

 

To wszystko jeden sznyt: zohydzić orła białego, zohydzić pojęcie prawdy, zohydzić barwy biało-czerwone. Dewocjonalia narodowe zostały zaprezentowane przez prafdziwych Polakuw  na wykładzie prof. Baumana. MęszczyĽni, jak pisz± i mówi±, tak postępuj±. Nie tylko państwo winno wzi±ć ich pod baczn± ochronę, lecz społeczeństwo winno mieć na nich baczenie. Wykrzywi±, sko¶lawi±, zdegeneruj± ojczyznę i język polski. Wysyp prafdziwych Polakuw dopiero się zacz±ł.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
kleofas-wieniawa
Czas publikacji:
niedziela, 23 czerwca 2013 15:33

Polecane wpisy

Kategorie

Tagi

Kanał informacyjny

Flag Counter